Jak otrzymać dostęp do e-dziennika UONET+ (VULCAN)?

Warunkiem otrzymania dostępu do dziennika elektronicznego jest wprowadzenie do e-dziennika Twojego adresu e-mail. Adresy e-mail dostarczać można było do wychowawcy lub Sekretariatu Szkoły Podstawowej w Radziłowie w latach wcześniejszych.

Jeżeli Twój adres e-mail nie został jeszcze wprowadzony – pobierz Oświadczenie, wydrukuj, wypełnij i przekaż dla wychowawcy lub do Sekretariatu.

Oświadczenie możesz wypełnić także w Sekretariacie szkoły.

Po wprowadzeniu Twoich danych z Oświadczenia postępuj zgodnie z instrukcją:

Wpisz adres (lub  kliknij):https://uonetplus-administracja.vulcan.net.pl/gminaradzilow/018415/

  • Jeśli pojawi się okno podobne do pokazanego niżej kliknij “Zaloguj”
  • Kliknij link „Załóż konto”, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
  • Zaznacz opcję “Nie jestem robotem”, a następnie kliknij przycisk “Wyślij wiadomość”. Jeśli po kliknięciu opcji “Nie jestem robotem” rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności (np. przepisz kod z obrazka) i kliknij przycisk “Zweryfikuj”.
  • Zapoznaj się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie “Podsumowanie operacji”.
  • Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać hasło.
  • W oknie “Aktywacja konta” w polach “Nowe hasło” oraz “Powtórz nowe hasło” wprowadź swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Zaznacz opcję “Nie jestem robotem” i kliknij przycisk “Ustaw nowe hasło”.
  • Wyświetli się strona “Podsumowanie operacji” z komunikatem o zmianie hasła.
  • Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Opracowano na podstawie: Instrukcja dla rodziców. VULCAN